ווליד חאג` יחיא (צאדק)

ווליד חאג` יחיא (צאדק)

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/07/1996 עד 14/12/1998

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/02/1981 עד 20/07/1981

    מחנה שלי

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    החקלאות ופיתוח הכפר

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 22/11/1995

    החקלאות ופיתוח הכפר

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים