עמיר פרץ

עמיר פרץ

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה להצ"ח יסוד: הממשלה (תיקון מס' 5) (סמכויות לעניין פתיחה במלחמה או נקיטת פעולה צבאית משמעותית) (מ/1184) הצ"ח הממשלה (תיקון מס' 12) (אצילת סמכות לוועדת השרים לענייני ביטחון לאומי), התשע"ח-2018 (מ/1184

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לפי סעיפים 10(א) ו-67ו(א) לחוק שירות הקבע בצה"ל (גמלאות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת החוץ והביטחון לפי חוק השירות הלאומי-אזרחי, התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-01/12/2014 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוח אדם ולמשאב האנושי בצה”ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לעניין קצא"א

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 18/03/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2011 עד 09/12/2012

    משותפת פנים כלכלה - הצ"ח הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 09/12/2012

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 09/12/2012

    ועדת משנה למניעת סגירתו של מפעל פניציה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 09/12/2012

    ועדה משותפת לפנים וכלכלה לדיון בהצ"ח התכנון והבנייה התש"ע - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/06/2009 עד 09/12/2012

    ועדת משנה ליישום מדיניות המקרקעין החדשה במינהל מקרקעי ישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/03/2012 עד 09/12/2012

    משותפת לכלכלה וקידום מעמד האישה לחוק זכויות הדייר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 23/02/2011

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 17/02/2010

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-20/05/2003 עד 17/04/2006

    לעניין נציב הדורות הבאים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 06/05/1998

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 10/10/1994

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-27/07/1992 עד 10/10/1994

    העבודה והרווחה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 28/10/1992

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/03/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 29/10/1990

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-03/04/1989 עד 16/10/1990

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 07/06/1989

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    התנועה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 09/12/2012

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    עם אחד

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    עם אחד

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-25/03/1999 עד 07/06/1999

    עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 25/03/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 11/11/2014

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 18/06/2007

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 18/06/2007

    הביטחון

    שר

קוד המקור של הנתונים