שמעון פרס

שמעון פרס

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 10/01/2005

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/09/1990 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 13/06/2007

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/01/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    רשימת פועלי ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 13/06/2007

    לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 13/06/2007

    המשנה לראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-16 מ-11/01/2005 עד 23/11/2005

    המשנה לראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/10/2002

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/10/2001

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    לשיתוף פעולה אזורי

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-05/11/1995 עד 18/06/1996

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    ראש הממשלה

    מ"מ ראש הממשלה

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    ראש הממשלה

    מ"מ ראש הממשלה

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 23/12/1984

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 23/12/1984

    לענייני דתות

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    ההסברה

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-01/09/1970 עד 10/03/1974

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-01/09/1970 עד 10/03/1974

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-01/09/1970 עד 21/01/1974

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 01/09/1970

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-22/12/1969 עד 27/07/1970

    לקליטת העלייה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-23/12/1964 עד 31/05/1965

    הביטחון

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-01/07/1963 עד 22/12/1964

    הביטחון

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-06/11/1961 עד 26/06/1963

    הביטחון

    סגן שר

  • הכנסת ה-4 מ-21/12/1959 עד 02/11/1961

    הביטחון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים