רפאל פנחסי

רפאל פנחסי

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-09/12/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/01/1997 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/12/1996 עד 22/01/1997

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/11/1993 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-10/03/1993 עד 03/11/1993

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 23/02/1993

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 11/06/1990

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 11/06/1990

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-10/02/1986 עד 13/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 13/01/1987

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 10/02/1986

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-31/12/1992 עד 14/09/1993

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 31/12/1992

    האוצר

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    התקשורת

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-15/01/1990 עד 11/06/1990

    הפנים

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-02/12/1985 עד 20/10/1986

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים