משה פלד

משה פלד

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    מולדת

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 04/03/1999

    צומת

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 04/03/1999

    מכורה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    צומת

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-07/12/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-24/11/1998 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-17/01/1995 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-28/01/1998 עד 02/11/1998

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 20/01/1998

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים