רפאל איתן

רפאל איתן

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    צומת

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    ליכוד - צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    ליכוד - גשר - צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    צומת

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    צומת

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    תחייה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/07/1999

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/07/1999

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/07/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 07/06/1999

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 07/06/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 07/06/1999

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 31/12/1991

    שר

קוד המקור של הנתונים