יולי יואל אדלשטיין

יולי יואל אדלשטיין

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-07/03/2007 עד 24/02/2009

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-14/03/2007 עד 24/02/2009

    לקליטת ילדים, נוער וצעירים עולים במערכת החינוך

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/03/2007 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא ועידת התביעות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-21/10/2003 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה לנושא השאילתות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-16/12/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-03/12/2003 עד 17/04/2006

    לנושא הופעת נושאי משרה ציבורית בפני ועדות הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הכרזה על שעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    קשיים תקציביים המונעים עליית יהודים מאתיופי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתיקונים בחוקי הבחירות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה וחינוך לדיון בהלס"י - פרוייקט יניב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הצעת חוק נכסים של נספי שואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/10/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-01/09/1999 עד 21/03/2001

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/06/2000 עד 19/03/2001

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-01/09/1999 עד 31/10/2000

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-01/09/1999 עד 19/06/2000

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-01/09/1999 עד 19/06/2000

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-27/02/2007 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/03/2003

    ישראל בעליה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ישראל בעליה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ישראל בעליה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 14/03/2013

    ההסברה

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    ההסברה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 28/01/2003

    לקליטת העלייה

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    לקליטת העלייה

    שר

קוד המקור של הנתונים