יואב גלנט

יואב גלנט

סיעות

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 02/01/2019

    כולנו

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-09/01/2019 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 02/01/2019

    שר

קוד המקור של הנתונים