מרינה סולודקין

מרינה סולודקין

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/03/2003

    ישראל בעליה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ישראל בעליה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ישראל בעליה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-30/03/2005 עד 17/04/2006

    סגנית שר

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 11/07/2000

    סגנית שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ישראל בעליה

קוד המקור של הנתונים