עבדאללה אבו מערוף

עבדאללה אבו מערוף

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 11/08/2017

    הרשימה המשותפת

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017 עד 11/08/2017

    ועדת המשנה לעניין שירותי בריאות בצפון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017 עד 11/08/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017 עד 11/08/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/03/2017 עד 11/08/2017

    ועדת המשנה לעניין בטיחות בעבודה בענף הבנין

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/03/2017 עד 11/08/2017

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017 עד 11/08/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/11/2016 עד 11/08/2017

    ועדת המשנה לעניין בדיקת תשלומי מזונות של המוסד לביטוח לאומי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016 עד 27/02/2017

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016 עד 11/08/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2016 עד 11/08/2017

    ועדת המשנה לענייני תכנון ובנייה ברשויות הדרוזיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/06/2016 עד 11/08/2017

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015 עד 11/08/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015 עד 11/08/2017

    ועדת המשנה לבדיקת סוגיות תכנון וסביבה במפרץ חיפה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015 עד 11/08/2017

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/06/2015 עד 11/08/2017

    ועדת המשנה לשירותי כבאות והצלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 11/08/2017

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/03/2015 עד 11/08/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק המים (תיקון מס' 27)

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים