בנימין נתניהו

בנימין נתניהו

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/07/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 23/03/1993

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 07/06/1989

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-05/02/2018

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-28/11/2017 עד 04/02/2018

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-01/02/2016 עד 02/08/2016

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2015 עד 11/01/2016

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-03/11/2015 עד 01/02/2016

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 21/02/2017

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 26/12/2016

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 02/09/2015

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 09/08/2005

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2002 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-25/01/1999 עד 27/01/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/12/1998 עד 23/02/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-20/01/1998 עד 25/02/1998

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-20/01/1998 עד 28/01/1998

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-06/01/1998 עד 13/10/1998

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-12/08/1997 עד 22/08/1997

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/01/1997 עד 09/07/1997

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 07/08/1996

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-25/06/1990 עד 13/07/1992

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-25/06/1990 עד 11/11/1991

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-26/12/1988 עד 25/06/1990

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים