יוני שטבון

יוני שטבון

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-11/06/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 21/05/2014

    ועדת משנה תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    הבית היהודי

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים