דוד צור

דוד צור

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-02/06/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-חינוך) לדיון בהלס"י בנושא: "נפגעים באירועי ספורט המוניים"

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-חינוך) לדיון בהלס"י בנושא: "נפגעים באירועי ספורט המוניים"

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - קידום מעמד האישה) בהתאם לחוק זכויות הדייר בדיור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למעקב אחר יישום הוראות בחוק שירות ביטחון וחוק שירות לאומי-אזרחי

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (מעמד האישה-עבודה) לדיון בהצ"ח למניעת הטרדה מינית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת עבודה-מעמד האישה לדיון בהצעות חוק הביטוח הלאומי (חישוב דמי לידה למבוטחת עצמאית)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לטיפול באתר קבר הרשב"י והילולת ל"ג בעומר

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לטיפול באתר קבר הרשב"י והילולת ל"ג בעומר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/08/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה למאבק בתאונות דרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/08/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה למאבק בתאונות דרכים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא עליית יהודים להר הבית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא עליית יהודים להר הבית

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 03/12/2014

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    התנועה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים