עיסאווי פריג`

עיסאווי פריג`

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצ"ח משק החשמל (תיקון מס' 16 והוראת שעה) (רפורמה במשק החשמל), התשע"ח-2018 (מ/1244)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/05/2018

    ועדת המשנה להסרת החסמים בתקשורת בשפה הערבית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/05/2018

    ועדת המשנה להסרת החסמים בתקשורת בשפה הערבית

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/03/2018

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/03/2018

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/11/2017

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015 עד 22/11/2017

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/04/2017

    ועדת המשנה לבחינת התנהלות הבנקים והגופים המוסדיים בהעמדת אשראי ללווים מסוימים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/10/2015

    ועדת המשנה לבחינת הגורמים למחסור במזון בתקופת החגים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/10/2015

    ועדת המשנה לבחינת הגורמים למחסור במזון בתקופת החגים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2015

    הוועדה המיוחדת לצדק חלוקתי ולשוויון חברתי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-02/06/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למגזר הערבי

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק המים (תיקון מס' 27)

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    מרצ

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים