שי פירון

שי פירון

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 04/09/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015 עד 04/09/2015

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 04/09/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 04/12/2014

    החינוך

    שר

קוד המקור של הנתונים