משה זלמן פייגלין

משה זלמן פייגלין

תפקידים

  • הכנסת ה19 מ09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה19 מ04/11/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ22/01/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - קידום מעמד האישה) בהתאם לחוק זכויות הדייר בדיור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ28/08/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה למאבק בתאונות דרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 04/11/2013

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 21/05/2013

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 13/05/2013

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים