דן מרידור

דן מרידור

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 29/08/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 29/08/2001

    החוץ והבטחון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-05/08/1997 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת לערוץ 2

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1984

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    ישראל במרכז

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שירותי המודיעין והועדה לאנרגיה אטומית

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שירותי המודיעין והועדה לאנרגיה אטומית

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-29/08/2001 עד 28/01/2003

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 18/06/1997

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-21/12/1988 עד 11/06/1990

    המשפטים

    שר

קוד המקור של הנתונים