נפתלי בנט

נפתלי בנט

תפקידים

  • הכנסת ה19 מ18/03/2013 עד 31/03/2015

    התפוצות

    שר

  • הכנסת ה19 מ18/03/2013 עד 31/03/2015

    הכלכלה והתעשייה

    שר

  • הכנסת ה19 מ18/03/2013 עד 31/03/2015

    לשירותי דת

    שר

  • הכנסת ה19 מ05/02/2013 עד 31/03/2015

    הבית היהודי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015 עד 09/10/2015

    הבית היהודי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה19 מ13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015 עד 14/05/2015

    התפוצות

    שר

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015 עד 14/05/2015

    הכלכלה והתעשייה

    שר

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015 עד 14/05/2015

    לשירותי דת

    שר

  • הכנסת ה20 מ15/04/2015 עד 09/10/2015

    הבית היהודי

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה20 מ14/05/2015 עד 06/12/2015

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה20 מ14/05/2015 עד 06/12/2015

    התפוצות

    שר

  • הכנסת ה20 מ06/12/2015

    הבית היהודי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה20 מ07/12/2015

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה20 מ07/12/2015

    התפוצות

    שר

קוד המקור של הנתונים