יובל צלנר

יובל צלנר

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-18/12/2014 עד 31/03/2015

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-03/05/2012 עד 05/02/2013

    קדימה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים