דניאל הרשקוביץ

דניאל הרשקוביץ

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הבית היהודי

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    המדע והטכנולוגיה

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    המדע והטכנולוגיה

    שר

קוד המקור של הנתונים