ניצן הורוביץ

ניצן הורוביץ

סיעות

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019

    המחנה הדמוקרטי

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    מרצ

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    התנועה החדשה מרצ

קוד המקור של הנתונים