דניאל אילון

דניאל אילון

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-01/04/2009 עד 18/03/2013

    החוץ

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים