מירי רגב

מירי רגב

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-כלכלה) לפי חוק הליכי תכנון ובנייה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-כלכלה) לפי חוק הליכי תכנון ובנייה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-30/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבטחון פנים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבטחון פנים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-30/07/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת (מדע+חוקה) לדיון בהצ"ח פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-03/12/2014 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 03/12/2014

    ועדת החוץ והביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/07/2012 עד 05/02/2013

    משותפת חינוך ופנים לנושא שמירת זכויות אזרחי ישראל בשטחי איי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לפריפריה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת של ועדת החו"ב וועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 20/07/2009

    ועדת המשנה לפריפריה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    התרבות והספורט

    שרה

קוד המקור של הנתונים