אופיר אקוניס

אופיר אקוניס

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/12/2010 עד 05/02/2013

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/07/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולעלייה להצ"ח העברה ללא תשלום של שידורי ערוץ ייעודי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/07/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולעלייה להצ"ח העברה ללא תשלום של שידורי ערוץ ייעודי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתקשורת ושידורים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתקשורת ושידורים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 05/02/2013

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/11/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של כלכלה וחוקה לחוק נתוני אשראי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/11/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של כלכלה וחוקה לחוק נתוני אשראי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/05/2009 עד 05/02/2013

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/06/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו התש"ן-1990

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/06/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו התש"ן-1990

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לפנים וכלכלה לדיון בהצ"ח התכנון והבנייה התש"ע - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-29/06/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולחינוך לפרק י"ד: רשות השידור בהצ"ח ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-29/06/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולחינוך לפרק י"ד: רשות השידור בהצ"ח ההתייעלות הכלכלית

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/12/2010 עד 05/02/2013

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 25/01/2011

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 25/01/2011

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 25/01/2011

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 25/01/2011

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 20/12/2010

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-02/09/2015

    המדע והטכנולוגיה

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    ראש הממשלה

    סגן שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    ראש הממשלה

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים