יריב לוין

יריב לוין

סיעות

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד - תנועה לאומית ליברלית

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-24/12/2018 עד 09/01/2019

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 25/05/2015

    שר

קוד המקור של הנתונים