אורית זוארץ

אורית זוארץ

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-21/03/2012 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וקידום מעמד האישה לחוק זכויות הדייר

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/06/2011 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת (חינוך+מעמד האישה) לדיון בהצעות חוק בנושא זכויות הסטודנט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למאבק בסחר בנשים

    חברת ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למאבק בסחר בנשים

קוד המקור של הנתונים