אורי מקלב

אורי מקלב

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/07/2018

    ועדה משותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצ"ח הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון-שינוי חזקת הגיל הרך), התשע"ח-2018 (פ/5303/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המיוחדת להסדרת מעמדם של תלמידי ישיבות, ושילובם של בוגרי ישיבות בשירות צבאי, בשירות לאומי-אזרחי ובתעסוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה להצ"ח יסוד: הממשלה (תיקון מס' 5) (סמכויות לעניין פתיחה במלחמה או נקיטת פעולה צבאית משמעותית) (מ/1184) הצ"ח הממשלה (תיקון מס' 12) (אצילת סמכות לוועדת השרים לענייני ביטחון לאומי), התשע"ח-2018 (מ/1184

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת לזכויות הילד ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מינוי ייצוג משפטי לקטין (תיקוני חקיקה), התשע"ח-2017

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין תקנות בנושא הוועדה לבחינת פטור שניתן למיועדת לשירות ביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/11/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי סעיף 13(ג) לפקודת המסים (גבייה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא: אבטחת מאגרי מידע ממשלתיים ואופן השימוש בהם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/08/2015 עד 01/08/2016

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/08/2015 עד 01/08/2016

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 05/06/2016

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/06/2015 עד 05/06/2016

    ועדת המשנה לשירותי כבאות והצלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 05/06/2016

    ועדת המשנה לנושא ביטחון פנים – חסויה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015 עד 01/06/2016

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/01/2016

    ועדת המשנה לעניין מעקב אחר ניתוק החקיקה ממצב חירום

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/10/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/07/2015

    ועדת המשנה לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015

    ועדת המשנה לתחבורה ציבורית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/06/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-06/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/10/2013 עד 31/03/2015

    משותפת חו"ב וחוקה לאישור תקנות (סדרי הדין בוועדה לבחינת פטור מטעמי הכרה דתית והרכבה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-02/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-חוקה) לבחינת הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט, לפי חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט, לפי חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ד–2014

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח פינוי ובינוי (פיצויים) (תיקון מס' 4) (פינוי בשל סירוב בלתי סביר) מ/1023

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק המים (תיקון מס' 27)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2011 עד 05/02/2013

    משותפת פנים כלכלה - הצ"ח הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-19/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת חו"ב-חוקה לנושא פטור מטעמי הכרה דתית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/02/2010 עד 05/02/2013

    לעניין תרומות מגופים בחו"ל לגופים ישראליים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לפנים וכלכלה לדיון בהצ"ח התכנון והבנייה התש"ע - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 05/02/2013

    משותפת פנים-עבודה לנושא סביבה ובריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/01/2011 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת חוקה-כספים לאישור תקנות עפ"י פקודת המסים (גבייה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/07/2012 עד 05/02/2013

    משותפת חוקה וכספים על פי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-26/05/2009 עד 05/02/2013

    משותפת מדע ופנים לדיון בהצ"ח בתי סוהר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לבחינת הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת בהתאם לחוק נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/09/2009 עד 05/02/2013

    העבודה, הרווחה והבריאות

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 03/08/2011

    לפניות הציבור

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/08/2008 עד 24/02/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/08/2008 עד 24/02/2009

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/08/2008 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-31/07/2006 עד 24/02/2009

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים