ליה שמטוב

ליה שמטוב

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    המדע והטכנולוגיה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/02/2010 עד 05/02/2013

    משותפת לפנים ועלייה לנושא: "זירוז עליית בני הפלשמורה"

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-10/11/2010 עד 05/02/2013

    הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/07/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולעלייה להצ"ח העברה ללא תשלום של שידורי ערוץ ייעודי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקשרי ישראל והקהילות היהודיות בעולם

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-18/10/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לטיפול בקליטת עולים בפריפריה ובערים עתירות עולים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/02/2011 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/07/2012 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לכלכלה ולכספים לעניין מאגר מידע למחירי מוצרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-07/12/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/07/2010 עד 05/02/2013

    ו.משותפת חינוך-עליה להצ"ח הרשות לשימור מורשת ישראל

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/02/2011 עד 02/02/2011

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 08/11/2010

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/08/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה להסדרת עיסוק במקצועות רפואיים, פרה רפואיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-21/03/2007 עד 24/02/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/03/2008 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-04/03/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה למעקב אחר הצעת חוק תרומת ביציות, התשס"ו-20

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/12/2007 עד 24/02/2009

    ו. משנה לעניין הצעת חוק ביטוח בריאות ממלכתי (תיקון מס' 41) (בריאות הנפש), התשס"ח

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/03/2007 עד 05/03/2008

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 19/03/2007

    הכנסת

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים