דליה איציק

דליה איציק

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-21/03/2012 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/06/2009 עד 12/03/2012

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/06/2009 עד 07/12/2010

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 24/02/2010

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-13/07/2004 עד 31/08/2004

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/12/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-13/01/1997 עד 19/10/1998

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 10/12/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-27/02/1995 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 09/09/1992

    הכלכלה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/01/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    העבודה-מימד

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 23/11/2005

    התקשורת

    שרה

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/11/2002

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שרה

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    להגנת הסביבה

    שרה

קוד המקור של הנתונים