אבישי ברוורמן

אבישי ברוורמן

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    העבודה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    העבודה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-08/12/2014 עד 31/03/2015

    משותפת כלכלה חינוך לחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-02/07/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא הספקת גז טבעי לתעשייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - קידום מעמד האישה) בהתאם לחוק זכויות הדייר בדיור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-כלכלה) לפי חוק הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת האתיקה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-07/11/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/02/2011 עד 05/07/2011

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 31/03/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת חינוך-כספים לדיון בפרק י"ט סעיפים - 128-130

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/08/2007 עד 30/07/2008

    ועדת משנה לקידום התחרות בענף הסלולר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכספים ופנים-פרק י"ג-דתות-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    לעניין מיגון יישובי עוטף עזה;מיגון מוסדות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 30/07/2008

    הכלכלה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 19/01/2011

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-02/07/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא הספקת גז טבעי לתעשייה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - קידום מעמד האישה) בהתאם לחוק זכויות הדייר בדיור הציבורי

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

  • הכנסת ה-19 מ-24/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

  • הכנסת ה-17 מ-23/07/2008 עד 24/02/2009

    הכספים

קוד המקור של הנתונים