חיים אמסלם

חיים אמסלם

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 05/02/2013

    משותפת פנים-עבודה לנושא סביבה ובריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/07/2010 עד 19/03/2012

    משנה לחינוך דתי ותרבות תורנית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-25/02/2009 עד 23/02/2011

    החוקה, חוק ומשפט

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 07/12/2010

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 07/12/2010

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 07/12/2010

    לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/08/2009 עד 07/12/2010

    ו. משנה להצ"ח הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה וחינוך לעניין חוק הרשות השנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לחינוך וכספים-פרק ט"ז-שונות-59-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים ועבודה לדיון בהצ"ח הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-04/03/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה למעקב אחר הצעת חוק תרומת ביציות, התשס"ו-20

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/10/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק השתלת אברים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/05/2008 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2007 עד 24/02/2009

    משותפת פנים ועבודה בנושא העליה בתחלואת הסרטן

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת מדע - חינוך לבחינת יישום חוק צער בעלי חיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 03/07/2008

    ו. משנה לבדיקת הטענות על מדיניות של החמרה כלפי גברים בטיפול בתלונות של נשים על אלימות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 03/07/2008

    ו. משנה לבדיקת הטענות על מדיניות של החמרה כלפי גברים בטיפול בתלונות של נשים על אלימות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/08/2006 עד 19/05/2008

    ו. משנה להסדרת עיסוק במקצועות רפואיים, פרה רפואיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 19/05/2008

    ו. משנה ליישום חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 19/05/2008

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/06/2007 עד 19/05/2008

    ו. משנה למעקב אחר הצ"ח הביטוח הלאומי תיקון - ביטוח אבטלה של עובד עצמאי פ/357 פ/495 פ/1774

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 19/05/2008

    ו. משנה החלטת הממשלה להפרטת המעונות הממשלתיים לאנשים עם פיגור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/12/2007 עד 19/05/2008

    ו. משנה לעניין הצעת חוק ביטוח בריאות ממלכתי (תיקון מס' 41) (בריאות הנפש), התשס"ח

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים