חנא סוייד

חנא סוייד

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    חד"ש

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    חד"ש

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    חד"ש

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-27/05/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לאנרגיה ירוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/05/2014 עד 31/03/2015

    משנה לפיקוח על יישום חוק קידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה להליכי תכנון ובניה במגזר הדרוזי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה-חוקה לחוק שירות נתוני אשראי, התשס"ב-2002

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/04/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-כלכלה - סיוע לעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/02/2008 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטת עובדים ערבים בשירות הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדו"ח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - שירותי בריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    חד"ש

  • הכנסת ה-17 מ-29/07/2008 עד 24/02/2009

    חד"ש

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-27/05/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לאנרגיה ירוקה

קוד המקור של הנתונים