שלי יחימוביץ`

שלי יחימוביץ`

סיעות

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    העבודה

  • הכנסת ה-20 מ-01/01/2019 עד 30/04/2019

    העבודה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/01/2019

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה - מימד

קוד המקור של הנתונים