דב חנין

דב חנין

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הרשימה המשותפת

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    חד"ש

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    חד"ש

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    חד"ש

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-04/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצ"ח השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 8) (תיקון), התשע"ח-2018 (מ/1237)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/05/2018

    ועדת המשנה להסרת החסמים בתקשורת בשפה הערבית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בפרק י"א (רשויות תחבורה מטרופולויניות), מתוך הצ"ח התוכנית הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום המדיניות הכלכלית לשנת התקציב 2019), התשע"ח-2018 (מ/1196)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/11/2017

    הועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: בניית תכנית אב לאומית בתחום הזקנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-05/07/2017

    ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא: אבטחת מאגרי מידע ממשלתיים ואופן השימוש בהם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/06/2016

    ועדת המשנה לבחינה ומעקב אחר הפקת גז ונפט בטכנולוגיות לא קונבנציונליות ומתחדשות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/02/2016

    ועדת המשנה לקידום טכנולוגיות לאנרגיה מתחדשת - פיקוח ומעקב אחר יישום החלטות ועידת פריז

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/12/2015

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015

    ועדת המשנה לתחבורה ציבורית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/06/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט, לפי חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (מעמד האישה-עבודה) לדיון בהצ"ח למניעת הטרדה מינית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת עבודה-מעמד האישה לדיון בהצעות חוק הביטוח הלאומי (חישוב דמי לידה למבוטחת עצמאית)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - קידום מעמד האישה) בהתאם לחוק זכויות הדייר בדיור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-24/06/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבדיקת סוגיית תכנון וסביבה במפרץ חיפה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2011 עד 05/02/2013

    משותפת פנים כלכלה - הצ"ח הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לפנים וכלכלה לדיון בהצ"ח התכנון והבנייה התש"ע - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 05/02/2013

    משותפת פנים-עבודה לנושא סביבה ובריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-15/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לבטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2007 עד 24/02/2009

    משותפת פנים ועבודה בנושא העליה בתחלואת הסרטן

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2007 עד 24/02/2009

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים וזכויות הילד לנושא העוני וקצבת ילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015

    ועדת המשנה לתחבורה ציבורית

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבדיקת סוגיית תכנון וסביבה במפרץ חיפה

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 05/02/2013

    משותפת פנים-עבודה לנושא סביבה ובריאות

קוד המקור של הנתונים