אריה אלדד

אריה אלדד

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/02/2010 עד 05/02/2013

    ועדת האתיקה - יישום נוהל טיסות חה"כ במחלקת עסקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-19/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת חו"ב-חוקה לנושא פטור מטעמי הכרה דתית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/01/2012 עד 05/02/2013

    ו. משנה להצ"ח הציוד הרפואי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/01/2012 עד 05/02/2013

    ו. משנה להצ"ח הציוד הרפואי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/02/2011 עד 05/02/2013

    משותפת עבודה-כנסת לדיון בהצ"ח שיוויון הזדמנויות בעבודה (תיקון-נציג אוכלוסיה ערבית בוועדה מייעצת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-11/05/2009 עד 05/02/2013

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/08/2009 עד 05/02/2013

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-22/02/2011 עד 05/02/2013

    מבוטלת - משותפת של עבודה וכנסת לנושא הצ"ח שיוויון הזדמנויות בעבודה (תיקון - נציג אוכלוסיה ערבית בוועדה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/08/2009 עד 05/02/2013

    ו. משנה להצ"ח הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/03/2012 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לעניין "ספר הליקויים" החדש של הביטוח הלאומי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/08/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה להסדרת עיסוק במקצועות רפואיים, פרה רפואיים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לנושא ביטול הפטור ממכרז שניתן לחברת שראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לנושא ביטול הפטור ממכרז שניתן לחברת שראל

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים ועבודה לדיון בהצ"ח הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/08/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה להסדרת עיסוק במקצועות רפואיים, פרה רפואיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/12/2007 עד 24/02/2009

    ו. משנה לעניין הצעת חוק ביטוח בריאות ממלכתי (תיקון מס' 41) (בריאות הנפש), התשס"ח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק הסדרת העיסוק במקצועות הבר

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2007 עד 24/02/2009

    ועדה מיוחדת לבדיקת הערכות ומוכנות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-04/03/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה למעקב אחר הצעת חוק תרומת ביציות, התשס"ו-20

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-04/03/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה למעקב אחר הצעת חוק תרומת ביציות, התשס"ו-20

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/10/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק השתלת אברים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/10/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק השתלת אברים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-09/01/2007 עד 24/02/2009

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/05/2006 עד 24/02/2009

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק הסדרת העיסוק במקצועות הבר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לנושא הצעת חוק עזרה ראשונה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לנושא הצעת חוק עזרה ראשונה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה החלטת הממשלה להפרטת המעונות הממשלתיים לאנשים עם פיגור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2007 עד 24/02/2009

    משותפת פנים ועבודה בנושא העליה בתחלואת הסרטן

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת מדע - חינוך לבחינת יישום חוק צער בעלי חיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 14/08/2008

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-14/06/2006 עד 31/12/2006

    לנושא דו"ח מבקר המדינה על ההתנתקות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 13/12/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-19/05/2003 עד 17/04/2006

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-19/05/2003 עד 17/04/2006

    האתיקה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה וחינוך לדיון בהלס"י - פרוייקט יניב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת בנושא הארכת חיים (עבודה - חוקה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/06/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה ומדע לדיון בהצ"ל - בחירת מין הילוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2005 עד 27/07/2005

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 13/07/2003

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 09/06/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 26/03/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    האיחוד הלאומי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי-מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    האיחוד הלאומי מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/02/2006

    האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים