רוני בר-און

רוני בר-און

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-26/09/2011 עד 05/02/2013

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/07/2011 עד 05/02/2013

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת של ועדת החו"ב וועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 27/07/2009

    ועדה משותפת בהתאם לחוק נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 22/07/2009

    ועדה משותפת להצ"ח סדרי השלטון והמשפט (משאל עם)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 20/07/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 20/07/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-07/12/2005 עד 17/04/2006

    ועדה מייעצת לטיפול בעגונות ובמסורבות גט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 18/01/2006

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 18/01/2006

    חקירה פרלמנטרית בנושא האלימות בספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 18/01/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 18/01/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 18/01/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/07/2007 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 04/05/2007

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-18/01/2006 עד 04/05/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-18/01/2006 עד 04/05/2006

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-16/05/2012 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

  • הכנסת ה-18 מ-26/09/2011 עד 05/02/2013

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

  • הכנסת ה-18 מ-27/07/2011 עד 16/05/2012

    לענייני ביקורת המדינה

  • הכנסת ה-16 מ-03/12/2003 עד 17/04/2006

    לנושא הופעת נושאי משרה ציבורית בפני ועדות הכנסת

  • הכנסת ה-16 מ-12/03/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הכנסת

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 18/01/2006

    הכנסת

קוד המקור של הנתונים