גלעד ארדן

גלעד ארדן

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה וחינוך לעניין חוק הרשות השנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/08/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לקידום התחרות בענף הסלולר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/08/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לקידום התחרות בענף הסלולר

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים ועבודה לדיון בהצ"ח הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לקידום בטיחות התעופה בישראל

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה ומדע להצ"ח - הגבלת הפצת פרסומות ברשתות תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/06/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה למעקב אחר יישום הרפורמה בעמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לבטיחות בדרכים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לקידום בטיחות התעופה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 18/08/2008

    משותפת כלכלה-חוקה לחוק שירות נתוני אשראי, התשס"ב-2002

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/07/2007 עד 18/08/2008

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 07/03/2007

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 29/11/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/12/2005 עד 17/04/2006

    לפי סעיף 5 לחוק הכנסת לעניינים חסויים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    מאבק בתאונות הדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    מאבק בתאונות הדרכים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    חקירה פרלמנטרית בנושא האלימות בספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    החקירה בנושא איתור והשבת נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    כוונת משרד הבטחון לבטל את נסיעות החיילים ברכבת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ענין חישוב תמלוגים לבעלי זכויות יוצרים ומבצעים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין צו הבזק

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין הפעלת כביש חוצה ישראל והמשך סלילת חלקיו הצפו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת כספים וחינוך לדיון בפרק י"ג - שונות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה וחינוך לדיון בהלס"י - פרוייקט יניב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-16/05/2005 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/07/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים וחינוך - הצ"ח הלוואות לשכר לימוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 01/02/2005

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 02/08/2004

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-25/05/2015

    לביטחון הפנים

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-25/05/2015

    לנושאים אסטרטגיים

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    התקשורת

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    ההסברה

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    התקשורת

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 30/06/2014

    להגנת העורף

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    להגנת הסביבה

    שר

קוד המקור של הנתונים