אורי יהודה אריאל

אורי יהודה אריאל

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    הבית היהודי

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    הבית היהודי מייסודם של האיחוד הלאומי והמפד"ל החדשה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    איחוד לאומי

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי - מפד"ל

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    האיחוד הלאומי - מולדת - תקומה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/02/2006

    איחוד לאומי

  • הכנסת ה-15 מ-17/10/2001 עד 17/02/2003

    איחוד לאומי - ישראל ביתנו

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 15/11/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי - מפד"ל

קוד המקור של הנתונים