לימור לבנת

לימור לבנת

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/01/2007 עד 24/02/2009

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/03/2007 עד 24/02/2009

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדוח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - שירותי רווחה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/05/2006 עד 19/12/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 31/05/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1993 עד 31/07/1994

    לקידום מעמד האשה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 07/07/1993

    העבודה והרווחה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-14/04/1992 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    התרבות והספורט

    שרה

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    התרבות והספורט

    שרה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    התרבות והספורט

    שרה

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    התרבות והספורט

    שרה

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 15/01/2006

    החינוך

    שרה

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 27/02/2003

    החינוך

    שרה

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    התקשורת

    שרה

קוד המקור של הנתונים