ישראל כץ

ישראל כץ

סיעות

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד - תנועה לאומית ליברלית

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    ליכוד - צומת

  • הכנסת ה-14 מ-18/11/1998 עד 23/02/1999

    ליכוד - גשר - צומת

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-29/05/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 23/06/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 17/05/2019

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2019 עד 30/04/2019

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-25/01/2012 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 25/01/2012

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 15/01/2006

    שר

קוד המקור של הנתונים