אליהו ישי

אליהו ישי

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ש"ס

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ש"ס

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-21/10/2013 עד 31/03/2015

    משותפת חו"ב וחוקה לאישור תקנות (סדרי הדין בוועדה לבחינת פטור מטעמי הכרה דתית והרכבה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לכ"א בצה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לכוננות וביטחון שוטף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/11/2000 עד 07/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-03/06/2002 עד 17/02/2003

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-03/06/2002 עד 28/01/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 23/05/2002

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 23/05/2002

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 11/07/2000

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

קוד המקור של הנתונים