משה גפני

משה גפני

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-16 מ-13/01/2005 עד 17/04/2006

    דגל התורה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 13/01/2005

    יהדות התורה המאוחדת

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/10/1998

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-13 מ-28/06/1994 עד 17/06/1996

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    דגל התורה

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת החוק לצמצום השימוש במזומן, התשע"ה-2015 (מ/945)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת חוק נכסים של נספי השואה והטבות לניצולי שואה נזקקים (תיקוני חקיקה – הוראת שעה), התשע"ח-2018 (מ/1181)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/01/2017

    ועדת המשנה לדיון בפרק י' (תשתיות להולכה ולאחסון של נפט), בצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיפים 30–41 (עקרונות לקביעת תקציב הביטחון) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב בשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיף 57 (תקציב הגופים הביטחוניים) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית ובהצעת חוק משק המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/09/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בסעיפים 31 ו-32 בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות התקציב 2015 ו-2016)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/07/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת (מדע+חוקה) לדיון בהצ"ח פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למעקב אחר יישום הוראות בחוק שירות ביטחון וחוק שירות לאומי-אזרחי

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-03/02/2014 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה-פנים-מדע) לפי חוק אמצעי זיהוי ביומטריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-07/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-06/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 13/02/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-25/10/2010 עד 25/10/2010

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כספים וחוקה לדיון בהצ"ח התייעלות כלכלית ותקציב המדינה לשנים 2009 - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-26/10/2009 עד 26/10/2009

    ועדת המשנה להצ"ח לתיקון פקודת הקרקעות (מ/237)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת של ועדת החו"ב וועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 06/04/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה-חוקה לחוק שירות נתוני אשראי, התשס"ב-2002

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    ו.חקירה פרלמנטרית- קליטתם בישראל של יוצאי אתיופיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/02/2008 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטת עובדים ערבים בשירות הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא אתר הרשב"י במירון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-07/12/2005 עד 17/04/2006

    ועדה מייעצת לטיפול בעגונות ובמסורבות גט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה וחינוך לדיון בהלס"י - פרוייקט יניב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 02/08/2004

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-16/10/2002 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-16/04/2001 עד 17/02/2003

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 28/05/2002

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 16/04/2001

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 26/10/1998

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 26/10/1998

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 26/10/1998

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 26/10/1998

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-26/12/1994 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/07/1994 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/07/1994 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 18/06/1991

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-23/07/1990 עד 13/07/1992

    סגן שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-13/01/2005 עד 17/04/2006

    דגל התורה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-11/01/2017

    ועדת המשנה לדיון בפרק י' (תשתיות להולכה ולאחסון של נפט), בצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות 2017 ו-2018)

  • הכנסת ה-20 מ-08/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיף 57 (תקציב הגופים הביטחוניים) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית ובהצעת חוק משק המדינה

  • הכנסת ה-20 מ-07/09/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בסעיפים 31 ו-32 בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות התקציב 2015 ו-2016)

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

  • הכנסת ה-19 מ-28/07/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת (מדע+חוקה) לדיון בהצ"ח פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי

  • הכנסת ה-19 מ-07/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המדע והטכנולוגיה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

  • הכנסת ה-18 מ-25/10/2010 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כספים וחוקה לדיון בהצ"ח התייעלות כלכלית ותקציב המדינה לשנים 2009 - 2010

  • הכנסת ה-18 מ-26/10/2009 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה להצ"ח לתיקון פקודת הקרקעות (מ/237)

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 05/02/2013

    הכספים

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא אתר הרשב"י במירון

  • הכנסת ה-15 מ-02/05/2000 עד 17/02/2003

    הפנים ואיכות הסביבה

קוד המקור של הנתונים