ציפי לבני

ציפי לבני

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    התנועה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 03/05/2012

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017 עד 11/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016 עד 07/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/01/2016

    ועדת המשנה ללוחמה משפטית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/10/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין הצורך להכריז על מצב חירום

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/05/2015 עד 15/11/2017

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לפי סעיף 4(ה) לחוק האזנת סתר

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לענייני מודיעין ושירותים חשאיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 26/03/2018

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 26/03/2018

    ועדת המשנה לענייני איו"ש

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 26/03/2018

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 04/12/2014

    שרה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שרה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    מ"מ ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-29/11/2006 עד 07/02/2007

    שרה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    מ"מ ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    שרה

  • הכנסת ה-16 מ-18/01/2006 עד 04/05/2006

    שרה

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 04/05/2006

    שרה

  • הכנסת ה-16 מ-07/12/2004 עד 10/01/2005

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-16 מ-05/07/2004 עד 10/01/2005

    שרה

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 04/05/2006

    שרה

  • הכנסת ה-15 מ-16/12/2001 עד 27/02/2003

    שרה

  • הכנסת ה-15 מ-29/08/2001 עד 16/12/2002

    שרה

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 29/08/2001

    שרה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-01/01/2016

    ועדת המשנה ללוחמה משפטית

קוד המקור של הנתונים