מיכאל  מלכיאלי

מיכאל מלכיאלי

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-02/11/2016

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת לזכויות הילד ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מינוי ייצוג משפטי לקטין (תיקוני חקיקה), התשע"ח-2017

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/11/2017

    הועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: בניית תכנית אב לאומית בתחום הזקנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/03/2017

    ועדת המשנה לעניין בטיחות בעבודה בענף הבנין

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/11/2016

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    ועדת המשנה לעניין הרפורמה בבריאות הנפש

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    ועדת המשנה לעניין בדיקת תשלומי מזונות של המוסד לביטוח לאומי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016 עד 30/04/2018

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016 עד 30/04/2018

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016 עד 30/04/2018

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים