רועי פולקמן

רועי פולקמן

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בפרק י"א (רשויות תחבורה מטרופולויניות), מתוך הצ"ח התוכנית הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום המדיניות הכלכלית לשנת התקציב 2019), התשע"ח-2018 (מ/1196)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016 עד 26/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח פינוי ובינוי (פיצויים) (תיקון מס' 4) (פינוי בשל סירוב בלתי סביר) מ/1023

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-05/07/2017

    ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/04/2017

    ועדת המשנה לבחינת התנהלות הבנקים והגופים המוסדיים בהעמדת אשראי ללווים מסוימים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 30/01/2017

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2017

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016 עד 01/11/2016

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/04/2016

    ועדת המשנה לעניין ציר עוקף חוסן

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/04/2016

    ועדת המשנה לעניין ציר עוקף חוסן

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/01/2016

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא קשיים ברפורמה בשירות המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/01/2016

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא קשיים ברפורמה בשירות המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/12/2015

    ועדת המשנה לקידום עסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/12/2015

    ועדת המשנה לקידום עסקים קטנים ובינוניים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/12/2015

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/09/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/08/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות הבאות: הצ"ח עבודת נשים (תיקון- תקופת לידה והורות לבן זוג של עובדת שילדה יותר מילד אחד) (פ/3473), הצ"ח לתיקון פקודת רכב מנועי (מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח) (פ/3900)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/05/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 3 והוראת שעה לכנסת ה-20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק המים (תיקון מס' 27)

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015

    כולנו

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    כולנו

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים