אלי כהן

אלי כהן

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-22/07/2015 עד 09/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015 עד 08/02/2017

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות הבאות: הצ"ח עבודת נשים (תיקון- תקופת לידה והורות לבן זוג של עובדת שילדה יותר מילד אחד) (פ/3473), הצ"ח לתיקון פקודת רכב מנועי (מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח) (פ/3900)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015 עד 08/02/2017

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות הבאות: הצ"ח עבודת נשים (תיקון- תקופת לידה והורות לבן זוג של עובדת שילדה יותר מילד אחד) (פ/3473), הצ"ח לתיקון פקודת רכב מנועי (מרכיב ההעמסה בתעריף הביטוח) (פ/3900)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015 עד 08/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח פינוי ובינוי (פיצויים) (תיקון מס' 4) (פינוי בשל סירוב בלתי סביר) מ/1023

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 30/01/2017

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/07/2015 עד 23/01/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016 עד 23/01/2017

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016 עד 23/01/2017

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/11/2016 עד 23/01/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיף 57 (תקציב הגופים הביטחוניים) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית ובהצעת חוק משק המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016 עד 23/01/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיפים 30–41 (עקרונות לקביעת תקציב הביטחון) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב בשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 31/05/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    כולנו

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-23/01/2017

    הכלכלה והתעשייה

    שר

קוד המקור של הנתונים