מנואל טרכטנברג

מנואל טרכטנברג

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015 עד 03/10/2017

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015 עד 03/10/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/07/2015 עד 03/10/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/01/2016 עד 03/10/2017

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא קשיים ברפורמה בשירות המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/02/2015 עד 03/10/2017

    ועדת החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/11/2016 עד 03/10/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיף 57 (תקציב הגופים הביטחוניים) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית ובהצעת חוק משק המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016 עד 03/10/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיפים 30–41 (עקרונות לקביעת תקציב הביטחון) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב בשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2016 עד 03/10/2017

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/01/2017 עד 03/10/2017

    ועדת המשנה לדיון בפרק י' (תשתיות להולכה ולאחסון של נפט), בצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/05/2017 עד 03/10/2017

    ועדת המשנה לעניין בחינת ימי הלימודים במערכת החינוך

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017 עד 28/06/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015 עד 08/02/2016

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 03/10/2017

    המחנה הציוני

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים