אורן אסף חזן

אורן אסף חזן

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-23/05/2017

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/05/2017

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/03/2017

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/03/2017

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/09/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בסעיפים 31 ו-32 בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות התקציב 2015 ו-2016)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 03/08/2016

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 23/02/2016

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים