מיקי רוזנטל

מיקי רוזנטל

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת החוק לצמצום השימוש במזומן, התשע"ה-2015 (מ/945)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת חוק נכסים של נספי השואה והטבות לניצולי שואה נזקקים (תיקוני חקיקה – הוראת שעה), התשע"ח-2018 (מ/1181)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/11/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי סעיף 13(ג) לפקודת המסים (גבייה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/10/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/01/2017

    ועדת המשנה לדיון בפרק י' (תשתיות להולכה ולאחסון של נפט), בצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/09/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בסעיפים 31 ו-32 בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות התקציב 2015 ו-2016)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-26/02/2014 עד 31/03/2015

    ועדת הכנסת

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין תוכנית "מעגלי תעסוקה" של משרד הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין תוכנית "מעגלי תעסוקה" של משרד הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-06/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין: הפנסיה בקיבוץ המתחדש

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים