מרב מיכאלי

מרב מיכאלי

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-11/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015 עד 25/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת חוק נכסים של נספי השואה והטבות לניצולי שואה נזקקים (תיקוני חקיקה – הוראת שעה), התשע"ח-2018 (מ/1181)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין תקנות בנושא הוועדה לבחינת פטור שניתן למיועדת לשירות ביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015 עד 23/10/2017

    ועדת הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2016 עד 29/05/2017

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/05/2017

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/02/2017

    הוועדה המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016 עד 03/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/05/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 3 והוראת שעה לכנסת ה-20)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/10/2013 עד 31/03/2015

    משותפת חו"ב וחוקה לאישור תקנות (סדרי הדין בוועדה לבחינת פטור מטעמי הכרה דתית והרכבה)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה-כספים) לחוק נכסים של נספי השואה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוננות ולביטחון שוטף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/03/2015

    ועדת המשנה לדיון בהמלצות לשינויים בתנאי חברי הכנסת והיועצים הפרלמנטריים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/03/2015

    ועדת המשנה לדיון בהמלצות לשינויים בתנאי חברי הכנסת והיועצים הפרלמנטריים

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים